Hakkımızda

HAKKIMIZDA
 
Atlı Mühendislik, ticari hayatında mekanik tesisat sektörünün taahhüt kolunda hizmet vermektedir.

Çalışmalarına merkezinin bulunduğu Kocaeli ilinde başlamış olup, kurulduğu ilk günden itibaren yüzünü hep gelişime ve büyümeye dönmüş olan 
Atlı Mühendislik, aradan geçen zaman zarfında çalışmalarını Türkiye geneline ve dünyanın farklı ülkelerine taşımıştır.
 
Dinamik mühendis kadrosu ile zorlu projeleri teknik kriterlere uygun zamanında tamamlamayı başarırken, tebrübeli idari kadrosu ve finansman gücüyle müşterilerine güvenilir taahhütler vermektedir. Bu sayede müşterileri ile sağlam ilişkiler kurmayı başarmış ve onlara tüm projelerinde hizmet vermeyi sürdürür durumdadır.

Hizmet kalitesine verdiği önem sayesinde çalışmakta olduğu Türkiye’de ve dünya genelinde, kendi sektörü üzerinde söz sahibi ve ona yön veren firmalar ile uzun süreli ticari ilişkiler kuran Atlı Mühendislik, bu sayede müşteri portföyünü her geçen gün geliştirmiş ve büyütmüştür.

Atlı Mühendislik,tüm konsantrasyonunu verdiği hizmeti geliştirmeye ve daha fazla sayıda nitelikli işe imza atmaya adamış olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
 
VİZYONUMUZ, MİSYONUMUZ

Sektöründe dünya genelinde nitelikli projelerde taahhüt hizmeti vermek.

Nitelikli binaların mekanik tesisat projelerinde, yerel ve uluslararası yönetmeliklere, mühendislik gerçeklerine uygun hizmeti, tam zamanında felsefesiyle vermek.
 
SAHİP OLUNAN BELGE VE SERTİFİKALAR
 
Müşterilerine verdiği hizmeti kendi geleceği olarak gören Atlı Mühendislik, işini daha iyi yapabilmek adına gerekli kalite uygulamalarını hem şirket içi hem de şantiye çalışmalarında hayata geçirmiştir.
 
Sahip olduğu belgeleri bir aşama olarak gören firmamız, verdiği hizmetleri geliştirmek üzere yaptığı çalışmalarını sürdürmektedir.

  • ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi
  • OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi